Cennik

 

Cennik w trakcie aktualizacji. Informacja o aktualnych cenach zawsze w punkcie obsługi klienta.

 

Dział usług:

 

 

Uwagi:

 

*Ceny na tej stronie zawierają podatek VAT w wysokości  8% i są skierowane dla klientów indywidualnych dokonujących zakupu materiałów w sklepie Obi i Castorama  oraz zlecających usługę budowlaną w swoim domu lub mieszkaniu ekipie zafaceta.pl

 

*Jeżeli cennik nie zawiera interesującej Państwa ceny, zostanie specjalnie dla Państwa wykonana wycena indywidualna. Cennik nie zawiera ceny materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Materiały podstawowe (drzwi, okna, płytki, kabiny, wanny, piece, itp.) oraz pomocnicze (pianka, kołki, uszczelki, kolana, folie i tektury, taśmy, itp.) nie zostały wliczone w cenę usługi.

 

*W przypadku nieprzewidzianych prac mogących wystąpić w trakcie wykonywania zlecenia zostanie zastosowana stawka 120,00 złoty za jedną roboczogodzinę.

 

*Przed przystąpieniem do zlecenia musi być wykonany płatny obmiar na miejscu u klienta. Kaucja za taki obmiar, zwana też kaucją za obmiar dla klientów sklepu Castorama i Obi  wynosi 120 złoty i  w przypadku zlecenia nam usługi na te prace jest zaliczana w poczet  rozliczenia za tą usługę.

Dojazd do klienta do 10 km od sklepu w którym dokonuje zakupów gratis, powyżej dopłata 6,00 złoty za każdy kilometr, jednak nie mniej niż 60 złoty.

 

*Minimalna wartość realizowanej usługi to 450 złoty plus koszty materiałów. W przypadku bardzo dużych realizacji istnieje możliwość indywidualnej wyceny. W przypadku wycen np. :  w małych pomieszczeniach, kłopotliwych lokalizacjach lub czasochłonnych technologicznie, cena może zostać zwiększona. Wycena szczególnie przy realizacji prac niedużych musi uwzględniać opłacalność ich realizacji przez wykonawcę co w takim przypadku wpłynie znacząco na podwyższenie kwoty oferty a ceny zawarte w ofercie nie będą znajdowały odzwierciedlenia w cenniku.

 

 

 

*Kolumna „Materiały do wykonania usługi” zawiera informacje o jakich materiałach powinien pamiętać klient zamawiając u
nas usługę a cena podana w kolumnie „Cena usługi” jest ceną tylko za usługę bez kosztów materiału.

 

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

*Cennik na realizację prac budowlanych i prac montażowych obowiązuje od 01-01-2020

 

 

Usługi budowlano-montażowe

Dla naszych klientów dostępny jest jeden numer do wszystkich punktów obsługi klienta:

+48 512876758