Wykończenia domów i wykończenia mieszkań - remonty mieszkań i remonty domów - Warszawa, Radom, Pruszków, Piaseczno, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki

Projekt zafaceta.pl powstał reagując na zapotrzebowanie rynku na proste usługi budowlane, usługi remontowe, montażowe jak również wykonawstwo instalacji elektrycznych i hydraulicznych . Nasi Klienci chcą usługi szybkiej, łatwo dostępnej, realizowanej przez zaufanego partnera oraz w dających się przewidzieć kosztach.

Nasz zespół który Państwa obsługuje w punktach obsługi klienta znajdujących się na terenie sklepów OBI i Castorama oraz realizuje zlecone przez Państwa prace na miejscu w Waszych domach, mieszkaniach i firmach łączy w sobie wieloletnie doświadczenie budowlane i zapał ze świeżym i energicznym podejściem młodego pokolenia.

Miła i profesjonalna obsługa w punktach obsługi klienta, kompleksowe przygotowanie zakresu prac budowlanych , remontowych i montażowych oraz materiału niezbędnego do ich wykonania w jednym miejscu zapewnia duży komfort w trakcie przygotowań do remontu lub wykończenia mieszkania czy domu. Dzięki kompleksowej realizacji prac budowlanych, remontowych, elektrycznych i hydraulicznych przez naszych pracowników, klient otrzymuje gotową i kompletna obsługę. Dzięki temu wymagamy tylko minimum zaangażowania od klienta. Nasza oferta jest idealną odpowiedzią na oczekiwania klientów którzy są obsłużeni możliwie szybko i kompletnie w jednym miejscu i z szerokim zakresem prac.

Projekt realizowany przy udziale naszych partnerów : Castorama Polska Sp. z o.o. oraz Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. znany jako  Obi,   którzy dostarczają najwyższej jakości materiały budowlane w szerokim asortymencie. W ofercie sklepów Obi i Castorama znajdziemy wszystko co niezbędne do budowy, remontu, wykończenia czy adaptacji pomieszczeń mieszkań, domów oraz pomieszczeń firmowych. Dzięki takiej współpracy wykorzystujemy przy realizacji prac budowlanych i remontowych materiały najwyższej jakości, odpowiadające najnowszym ale i sprawdzonym technologiom. Tu również beż problemu nasi klienci wybiorą wyposażenie do mieszkania, domu, sypialni, kuchni, łazienki czy spiżarni,  garażu i oczywiście ogrodu.

Nasi partnerzy wymagają od nas rzetelności oraz pełnego profesjonalizmu w trakcie realizacji powierzonych przez Państwa naszym pracownikom prac. Przekłada się to na wysoką jakość wykonywanych usług oraz kontrolę jakości ich wykonania.

Profesjonalne wykończenia wnętrz domów i mieszkań - remonty mieszkań i remonty domów, montaż drzwi, montaż mebli, montaż paneli, montaż kabiny, montaż wanny, prace wykończeniowe  - Warszawa, Radom, Pruszków, Piaseczno, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki

Realizujemy Płatności Kartą kredytową Visa i Mastercard

 

Usługi budowlano-montażowe

Dla naszych klientów dostępny jest jeden numer do wszystkich punktów obsługi klienta:

+48 512876758